Ostame metsa- ja põllumaad üle Eesti. Pakume võimalust kiireks tehinguks, kui teil ei ole aega pikemaks müügiperioodiks või te ei soovi aastaid oodata „õiget ostjat”.

  • Palun saatke meile andmed müüdava maa kohta. Üldjuhul piisab selleks katastritunnustest, kuid hea oleks teada ka omaniku nime. Kui soovite müüa ainult osa kinnistust, siis palun kirjeldage müüdavat osa täpsemalt. Kindlasti soovime teada, mis HINDA Teie küsite!
  • Analüüsime saadud pakkumist, vajaduse korral küsime lisainfot ja saame teha ostuotsuse üldjuhul mõne tööpäeva jooksul.
  • Kui Teie pakkumine osutub sobilikuks, saame tehingu vormistada notari juures 1-2 tööpäeva jooksul. Raha tasumiseks kasutame notari deposiitkontot, mis annab müüjale 100% garantii.

Soovite lisainfot ostutingimuste kohta?
Saatke meile e-kiri info@maahind.ee,
päring läbi vormi või helistage 51 927 300

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Parim hind Teie metsamaale, põllumaale või metsale.

Soovite kiiret tehingut?
Või Teil on aega ootamiseks?
Mõlemal juhul saame olla Teile abiks parima müügiotsuse tegemisel

51 927 300
info@maahind.ee

A.H. Tammsaare tee 47
11314, Tallinn
Estonian Land Experts OÜ
Reg. nr 10822950

Kogu oma üle 19-aastase tegutsemisaja jooksul oleme olnud spetsialiseerunud metsa- ja põllumaade ostule ja müügile, mis teeb meist oma valdkonna tugevaima eksperdi Eestis.

Omame suurt andmebaasi potentsiaalsetest ostuklientidest, kelle hulgas on fonde, ettevõtteid ja eraisikuid nii Eestist kui ka välismaalt.

Võimalik on kinnisvara kohene väljaost!